דגשים בבחירת קמין

דגשים בבחירת קמין.

בשעה טובה אתם נכנסים לבית חדש, כחלק מתהליך ריהוט וסידור הדירה, קבלתם החלטה לבצע התקנת קמין, בחורפים הבאים תיהנו מחום טבעי, שמתפזר בבית בצורה אחידה, ומבודד לכם את הבית מהקור והצינה בחוץ.  כמו בכל קניה שאתם הולכים לבצע, גם כאן חלה עליכם החובה לבדוק היטב את כל הפרטים בנוגע להתקנת הקמין, זאת על מנת שתקבלו תוצאה מושלמת אצלכם בבית, והחורף עבורכם, יהפוך לעוד תקופה שעוברת לה. נפרוש כאן בפניכם, מספר דגשים שיש לתת עליהם את הדעת כאשר ניגשים לבחור קמין.

חברה מקצועית, אחראית ומיומנת להתקנת קמין.

התקנת קמין הוא לא עניין של מה בכך, מלבד הסכנה שכרוכה בדבר, יש גם עניין של איטום נכון, ועשיית הדברים בצורה נכונה ומדויקת, לכן, חפשו לכם חברה מוכרת, כזו ששמה הולך לפינה, והיא משאירה אחריה שלל לקוחות מרוצים.

יופי, עיצוב, גודל, ומיקום נכון.

דבר נוסף שיש לתת עליו את הדעת, היא הצורה והיופי של הקמין.  קמין בבית, מלבד תפקידו לחמם, הוא משמש לכם מעין רהיט, רהיט שלא ניתן להחליף כל שנתיים שלוש, לכן, חשוב שתבחרו קמין שיתאים לצבע הסלון שלכם, וכן שאר הרהיטים.  יש גם משקל גדול למיקום של הקמין, שכן, העדיפות היא למקם אותו במקום מרכזי בבית, על מנת שנקבל חום אחיד ומפוזר בכל המרחב של הסלון והמטבח.

דבר נוסף, ישנה חשיבות גדולה להתאמה של הקמין, לגודל החלל שאותו אתם רוצים לחמם בחורף. הקמינים נמכרים לפי גדלים ומידות, ובדיוק כפי שמתאימים מזגן ביחס לגודל החדר, בדיוק כך בבחירת קמין. ברור הדבר, שלא דומה גודל קמין לסלון, לקמין של חדר שינה או סלון אורחים קטן, לכן, ישנה חשיבות להזמין בעל מקצוע שמתמחה בהתאמת קמינים לבית, והוא זה שיכוון אתכם לגודל המתאים עבורכם.

שירות ואחריות !

כאשר אתם מתקינים בבית קמין, נלווה אליו גם ערובה,  אותה ערובה, עולה מחלקו העליון של הקמין, עד לגג הבית שלכם, בין אם מדובר במפלס אחד ובין אם מדובר בדירה של 3 קומות, מה שאומר, שהמתקינים שלכם,צריכים לעשות חור בגג \ רעפים, על מנת שיוכלו להעביר את הערובה החוצה, כולנו מכירים ולמודי ניסיון, שכל התעסקות עם גג \ רעפים, יכולה לגרור אחריה שורה של נזילות, חדירת מים וכיוצא, דברים שיכולים להסב נזק רב, לכן, חשוב שתבחרו בעלי מקצוע מסודרים ומקצועיים, ולא תמצאו את עצמכם עם קמין יפה בסלון, ובנוסף, גג מטפטף עם נזילות.

השוואת מחירים ושירות הוגן.

כאשר אתם ניגשים לבחור חברה להתקנת קמינים, אל תתפתו לבחור ולהחליט על ידי כניסה לאתר זה או אחר, הקפידו לבקש הצעות מחיר מסודרות, בין החברות השונות, צרו לכם טבלת השוואת מחירים, ותקבלו את המחיר הטוב והמשתלם ביותר, כמובן, בלי לפגוע באיכות ובאופן ההתקנה, אל תתפתו לסגור עסקה עם בעלי מקצוע לא מסודרים וכאלה שהם חברה מסודרת, לפעמים החיסכון ב 100 – 200 שקלים, יכול לגרור אחריו שורה של בעיות, שיסבו לנו צער ועוגמת נפש גדולים.

דבר נוסף שמומלץ לכם להימנע ממנו לגמרי, הוא לקחת את ההתקנה על עצמכם.  ישנם חברות שמספקות קמין בלבד, דהיינו ללא התקנה, במצב הזה, אם אכן רכשתם קמין כזה, חפשו לכם מתקין קמינים מקצועי ומנוסה, והוא יבצע עבורכם את ההתקנה. בשום פנים ואופן אל תיקחו את המלאכה הזאת לידיים שלכם, אפילו אם אתם חוסכים בזה כמה אלפי שקלים, הדבר יכול לגרור אחריו שורה של בעיות ותקלות, ולהגיע אף למצב של פיקוח נפש.