עולם הקמינים

קמינים – עולם ומלואו.

החורף מתקרב וההכנות בעיצומן, אנחנו שמחים להכניס אתכם אל עולם הקמינים, עולם שלם של קמינים בדרום הארץ, איכותיים וייחודיים, אצלנו ב  cameinim, תמצאו שלל דוגמאות ופתרונות לחימום הבית והמשרד.

אנחנו משווקים ומייבאים את הקמינים המצוינים של  נסטור מרטין  – אפאל, קמינים שמגיעים היישר מאיטליה, שמשלבים יופי ואיכות.  אצלנו בין היתר, תקבלו שירות ואחזקה לקמינים שברשותכם, וכן אפשרויות שונות לשדרוג קמין קיים.  אנחנו ב  cameinim פרוסים בכל אזור הדרום, עם התמקדות בבאר שבע והסביבה, יש לנו אלפי לקוחות מרוצים באזור הדרום, שבחרו לחמם את הבית שלהם עם הקמינים של נסטור מרטין  – אפאל.

יש לנו מגוון רחב של פתרונות חימום עבורכם, רק תגיעו ותתרשמו, צוות של מתקינים מומחים ילווה אתכם, ויעזור לכם לבחור את הקמין המושלם עבורכם.  זה יכול להיות : קמין עץ, קמין גז, קמין נפט, קמין עצים , אח עצים בנוי, קמין גז בנוי, כמובן שלכל אלו מתווספת גם ארובה יפה ומיוחדת, כזו שתעזור לכם לשמור על עיצוב הסלון, והיא עצמה גם משמשת למקור חום בבית. ( במיוחד בהנחה שאתה גרים בבית פרטי עם 2 או 3 קומות, שאז הארובה עוברת דרך הקומה, ומחממת  את החלל)

ציוד נלווה וחומרים משמרים.

אחרי שהתקנתם קמין, והוא משמש לכם מקור חום נפלא ויעיל, על זה כל בני הבית מודים.  וכמו לכל דבר טוב, גם קמינים זקוקים לתחזוקה, אנחנו נספק לכם חומרים ואביזרים לניקוי הקמין, כגון סט אביזרים דקורטיביים, שמסייעים בהדלקת האש, מברשת דוקרן, וכף לאיסוף גחלים ושאר פסולת מתא ההדלקה בקמין.

בנוסף, תוכלו לרכוש גם חומרי בעירה שונים להבערת האש בקמין. (יכול לסייע בעיקר ברגעים שהעצים מעט רטובים או לחים), חומר הבעירה יעזור לאש להיתפס טוב יותר בעצים, ולגרום לבעירה ולכיליון של כל העצים.

אצלנו תוכלו למצוא גם מד לחות לעץ.  מד הלחות מאפשר לכם לבדוק את רמת הלחות של העץ, לפני שריפתו בקמין. שכן, לצורך עבודה תקינה של הקמין, מותר להשתמש עם עצים עם מקסימום 15% לחות, טווח המדידה לעץ 6-40%.

הקמין – על שלל יתרונותיו.

במידה ובחרתם קמין נפט או קמין סולר, אתם נהנים מקמין שבדרך כלל, מיוצר ועשוי כולו ביציקת ברזל אחידה, בעת הפעלת הקמין  החום נאגר בברזל (גוף הקמין), וחום זה מתפרק ומתפשט לו ברחבי הבית, ומשרה אוירה חמימה ונעימה , גם לאחר שהקמין כבוי, אתם מקבלים חום כמעט שעה שלימה.

בשונה מקמין נפט או סולר , קמין עצים עובד בשיטה קצת שונה, אתם שולטים בכמות העצים שתיכנס פנימה, בכל תלוי ברמת החום שאליה אתם רוצים להגיע, וכן יש לכם שליטה על כמות החמצן הנכנסת לקמין, והיא זו שתגרום לאש לעלות או לרדת, כניסת חמצן גדולה תגדיל את הבעירה, ולהיפך, כניסה קטנה של חמצן פנימה, תשמור על אש נמוכה יחסית.  בדרך כלל נהוג בהדלקה, לתת זרימת חמצן מוגברת לקמין, ואחרי שהאש אחזה היטב בעצים, מנמיכים את הכניסה של החמצן, כדי לשמור על להבה נמוכה, וגם כדי שנוכל להתחמם מהעצים לאורך זמן.

יוצאים ליער עם הילדים.

קחו לכם יום חופש, ויחד עם הילדים, צאו לאסוף מהיער הקרוב לסביבת מגוריכם, שברי עצים, אצטרובלים, וכן עלים שמדיפים ריחות טובים, אין יותר מהנה מטיול ביער עם הילדים, ולאחר מכן חוזרים לבית חם, משתמשים בעצים שמצאתם לחימום, עם צלחת מרק טובה, מניחים על גבי הקמין הבוער סיר עם מים ועשבי טיבול, או שמן אקליפטוס או רוזמרין, לשבת יחד בסלון, אין דבר יותר משפחתי מזה.