אתם מעוניינים בקמין איכותי וייחודי ?

רוצים לעבור את החורף בצורה חמה ונעימה ?

רוצים לחמם את הבית בצורה חכמה ויעילה ?

אתם מעוניינים בקמין איכותי וייחודי ?

הגעתם בדיוק למקום הנכון !

כאן תמצאו את התשובות לכל השאלות.  אתם כבר בתהליכים מתקדמים, ותכף אתם מכניסים הביתה קמין, קמין שיעזור לכם לעבור את החורפים הבאים הצורה חמה ונעימה, השנה הזו, כבר לא תאלצו להעביר איתכם את התנור או המקרן, לכל פינה שתלכו בסלון, פשוט וקל, מסדרים, מבעירים ומתחממים בכיף, כל המשפחה נהנית מחום אחיד שמתפשט בסלון ומשרה אוירה נעימה בכל הבית.

מחפשים התקנת קמינים בבאר שבע או בדרום בכלל ?

אצלנו ב cameinim, מתמחים בהתקנת קמינים מכל הסוגים, ובכל התנאים. עם וותק של שנים רבות בתחום, רכשנו לעצמנו שם של חברה מקצועית, שמספקת התקנת קמינים בדרום, באר שבע, אופקים שדרות וכן הלאה. אצלנו תקבלו ייעוץ אצלכם בדירה או רק ייעוץ והכוונה טלפונית, איזה קמין בכלל אתם צריכים.  הייחודיות שלנו, היא היכולת, לכוון את הלקוח בדיוק לקמין שאותו הוא צריך, בדיוק מוחלט לאופי הדירה, עיצוב הסלון, גודלו של המבנה, והכי חשוב שישרת בצורה טובה את בני הבית.

אנחנו נותנים דגש חזק על שיווק והתקנת קמינים מכל הסוגים, במיוחד קמין עץ, קמין גז , קמין פלט. אנחנו מספקים ישירות לבית הלקות את הקמינים האיכותיים והמצוינים של נסטור מרטין – אפאל, חברה בעלת שם עולמי, שמתמחה ביבוא, שיווק, ומכירה של קמינים וגרילים שיחממו לכם את הבית.

הקמינים של קמינים נסטור מרטין  – אפאל  – צעד קדימה בחימום.

הקמינים של קמינים נסטור מרטין  – אפאל, נחשבים למתקדמים ביותר בשוק במכירות, והם בעלי טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם, כל מי שראה פשוט התאהב, אי אפשר שלא לאהוב את המבחר וההיצע של הקמינים המיוחדים הללו. לקוח, יודע לזהות היטב איכות ומקצועיות, במיוחד כשהם שלובים יחד, ומשלימים האחד את השני.   אנו ב cameinim חרטנו על דגלנו להיות חברה מקצועית שמספקת קמינים לכל אזור הדרום, ויתרה מזו , אנו מבקשים לספק לקהל לקוחותינו את הקמינים המצוינים והאיכותיים ביותר, ולא לחינם אנחנו עובדים עם יבואנית הקמינים מספר אחד בישראל.

 הקמינים של  נסטור מרטין  – אפאל פזורים להם ברחבי העולם, בארצות הכי קרות ובמדינות המושלגות ביותר, הם אלו שנותנים מענה למאות אלפי בתים, וגם בארץ הם קנו להם שם ייחודי ומעניין, כזה שמספק ללקוח בדיוק את מה שהוא מבקש עבור משפחתו, או אם זה בסלון, בחדר השינה או בעסק הפרטי.

קמין לבית – עושים בחירה נכונה !

מיותר לציין,אבל לכל קמין יש את המאפיינים שלו, ולא כל קמין דומה לחברו, אנו ב cameinim, נעזור לכם להגיע לבחירה המושלמת, עם שלל קמינים לדוגמא, שתוכלו לראות גם באתר שלנו, וגם באולמות תצוגה לדוגמא, תוכלו לקבל את הפרטים המדויקים, ואת הייחודיות של כל קמין וקמין, הן מבחינת עיצוב ואסטטיקה לבית, והן מבחינת יעילות, אלו למעשה שני הגורמים המרכזיים בבחירת קמין לבית.  עליכם לדעת בדיוק את הצרכים שלכם, כמה חום אתם רוצים בבית ? וכמה זמן אתם משערים שהקמין שלכם יפעל במהלך היום ? איפה בדיוק אתם רוצים למקם את הקמין שלכם ? האים אתם רוצים ללכת על קמין עצים או דווקא קמין גז ? וגם בתוך סוגי הקמינים השונים, ישנם פרמטרים משתנים מקמין זה לחברו, ולכן, אל לכם מלסגור עסקה או התקנה באופן שרירותי, יש חשיבות גדולה ורבה לראות ולהרגיש את הדברים ממש מקרוב, כדי להיות מונחים בקמין שהולך לנחות לנו במרכז הסלון, וללוות אותנו שנים רבות, גם בחורפים הכי קשים, וגם בימים הכי גשומים ואף מושלגים, הוא זה שיהיה לצידנו. אנחנו כאן לרשותכם בכל עת.

שיהיה לחם חורף נעים ובריא.